מחר מתחילה שנת לימודים חדשה, וגם עבורי יש בשנה זו לא מעט התחלות חדשות.

 

 

קודם כל, הבת שלי דניאלה, שהיא כבר בת שנה ושמונה חודשים, מתחילה מחר ללכת לגן. התרגשות גדולה בשביל ההורים הגאים! ממש מצפה לבוקר הראשון במסגרת חדשה, אחרי כמעט שנתיים שבהן המסגרת היתה הבית וההורים.

 

 

שנית, סיימתי 14שנות עבודה בביה"ס התיכון לאמנויות בחיפה, לשעבר ויצ"ו (וכיום "רעות"). אמנם הסיום היה בטונים צורמים, ובפיטורים הזויים של כל הצוות הבכיר של המגמה, כולל מרכז ומייסד המגמה דני עקיבא, פרופ' חיים פרמונט סגן נשיא האקדמיה בירושלים, זיו קוז'וקרו, ברי מוסקוביץ' ואני, אבל כל סוף הוא התחלה חדשה, ואני מתחיל השנה לעבוד באופן קבוע כמנצח בשני מקומות חדשים ומאד מרגשים עבורי, שעליהם אספר בפוסטים הבאים. אגב, על סיפור הפיטורים הבלתי נתפס נכתב ודובר לא מעט בתקשורת במהלך חופשת הקיץ, ולאחרונה הוא גם עבר לבית המשפט לדיונים בתביעה שהגשתי כנגד עיריית חיפה (ובעקבותיי גם שאר המורים המפוטרים שעומדים לתבוע), תביעה שעל תוצאותיה המשמחות אספר בפוסטים הבאים. אבל, כאמור, שנת הלימודים החדשה נפתחת עם שני פרוייקטים חדשים שלקחתי על עצמי, שיהיו בנוסף לעבודתי הקבועה בקונסרבטוריון גבעתיים ולעבודתי הקבועה עם סולני תל-אביב.

 

1383065_248820121908816_4796836763502355562_n

הפילהרמונית של בוסאן, דרום קוריאה

 

 

 

שלישית, חודש ספטמבר לבד מביא עימו חוויות מרגשות שאני מצפה להן בכליון עיניים. מחרתיים אני טס לדרום קוריאה לנצח על הפילהרמונית של בוסאן, בקונצרט במסגרת פסטיבל בינלאומי שהוא גם קונצרט גאלה של תחרות קונצ'רטי בינלאומית. יופיעו איתי סולנים רבים בכלים שונים. בין היתר אבצע עימם קונצ'רטי לכינור של סיבליוס, מנדלסון ושוסטקוביץ', קונצ'רטו לפסנתר מס' 3 של פרוקופייב, קונצ'רטו לקלרינט של ובר, אריה מתוך אאידה של ורדי ועוד.  לצפייה בתכנית הקונצרט המלאה לחצו כאן. קונצרט 5 בפסטיבל הוא הקונצרט שעליו אני מנצח

 

small_1500966548.5706

פוסטר הפרסום של הפסטיבל

 

 

בהמשך החודש, אסע עם סולני תל-אביב להופיע בגיאורגיה במסגרת פסטיבל "סתיו בטביליסי" באולם הגדול במרכז קחידזה למוסיקה. בתכנית סימפוניה מס' 44 במי מינור "האבל" של היידן, סויטת הולברג של גריג, וכן מיצירותיהם של גרשוין, פיאצולה ואריה בר דרומא. הסולנים בתכנית זו יהיו הכנר הראשי שלנו קובי רובינשטיין, והחלילנית גולנרה הכט.

בתמונה: האולם שבו נופיע בטביליסי

 

1_76

 

 

ואחרי כל אלה יגיעו ראש השנה ויתר החגים, ומיד אחריהם פתיחת העונה ה-17 של סולני תל-אביב, שעומדת להיות מלאה ועמוסה בתכניות מרגשות ויפות.

 

 

אז הרבה התחלות מצפות לי, החל ממחר בבוקר. אמשיך לעדכן בפוסטים הבאים.

 

 

 

 

 

6 thoughts on “התחלות חדשות

 1. שנה טובה. מזל טוב לדניאלה (תזכור לגבות אותה תמיד מול המערכת). והכי טוב, שמחה גדולה שאתה נוסע להתאוורר קצת. תיהנה מאד. ואל תשכח לאגור כוחות לשמונים השנים הבאות.

  • תודה רבה עודד. אכן הנסיעה חשובה מאד בשביל להתאוורר ולצבור חוויות חדשות, אבל הטיימינג של הנסיעה, תחילת הגן של דניאלה, אינו אידאלי. מי יגבה אותה מול המערכת בהיעדרי?

 2. שנה טובה מאסטרו ! חוץ מזה שאתה מנצח – אתה גם מנצח ותמשיך לנצח ! פועלך עד כה מהווה
  ניצחון גדול ועטור הישגים שאינם מוטלים בספק ומהווים לכולנו מקור של שמחה וגאווה. סע בסבאבא
  ותן בראש לעולם. דניאלה תהייה בסדר גמור – מה שקובע (ממרום נסיוני וגילי – שהרי נער הייתי וגם
  שמנתי…) הוא הרוח הגבית של הבית והמשפחה !
  שיהיה לך בהצלחה גדולה – ובשמחה גדולה !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *